Aktualizacja : 2022-01-15 12:47:43
Oferta wycofanych banknotów
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank CHF84.15004.3400
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank CHF84.00004.3500

Skup ósmej serii franka szwajcarskiego

Ósma seria franków szwajcarskich była ważna do 30 kwietnia 2021 roku, w związku z tą informacją banknoty z tej serii straciły status prawnego środka płatniczego, czyli nie mogą już być używane przy zawieraniu transakcji gotówkowych. Od tej pory jedynymi ważnymi banknotami będą banknoty serii dziewiątej, której wprowadzanie w życie zaczęło się w kwietniu 2016 roku. Kantor Max prowadzi skup wycofanej serii franka – w celu sprzedaży waluty serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego Kantoru przy ul. 3 Maja 9 obok Biura Podróży Max. Nie wymienimy już franków szwajcarskich ósmej serii w polskim banku, również kantory zaprzestały skupu banknotów, jednak nasz kantory skupują 8 serię franka, więc zapraszamy. Skupujemy każdą ilość! Oferujemy skup wycofanych z obiegu banknotów 8 serii franka szwajcarskiego, cena skupu uzależniona jest od ilości sprzedawanej ilości. Więcej informacji pod numerem telefonu kantoru lub w kantorze - serdecznie zapraszamy.

Sprawdź! Jeżeli posiadają Państwo jakąkolwiek ilość franka szwajcarskiego, który w kwietniu 2021 roku przestał być oficjalnym środkiem płatniczym, wyjazd do Narodowego Banku Szwajcarii aby wymienić walutę nie jest jedyną dostępną dla Państwa opcją! Kantor MAX oferuje skup wycofanego franka szwajcarskiego w najbardziej konkurencyjnych cenach w całym kraju! Oprócz franków szwajcarskich oferujemy również skup innych wycofanych walut, takich jak marka niemiecka (oraz inne waluty państw, które weszły do strefy euro), korona norweska, funt brytyjski i wiele innych.

Nie wymienimy już franków szwajcarskich ósmej serii w polskim banku, również kantory zaprzestały skupu banknotów, jednak nasze kantory skupują 8 serię franka, więc zapraszamy.

UWAGA!!! Jeśli masz nieaktualne banknoty franka szwajcarskiego wymienisz je u nas na złotówki albo na nową dziewiątą serię franka szwajcarskiego! Zapraszamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego!

Aktualne banknoty

aktualne banknoty
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje