tel. +48 32 422 22 99
Piątek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2019-05-24 16:30:45
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.285004.31000
USA dolarUSD3.825003.88000
Czechy koronaCZK0.164500.16750
Wielka Brytania funtGBP4.850004.91000
Szwajcaria frankCHF3.810003.84500
Dania koronaDKK0.572700.57900
Szwecja koronaSEK0.395000.40700
Norwegia koronaNOK0.436000.44250
Kanada dolarCAD2.860002.89000
Węgry forintHUF0.013350.01390
Australia dolarAUD2.650002.70000
Chorwacja kunaHRK0.560000.61000
Japonia jenJPY0.033500.03550
Ukraina hrywnaUAH0.142500.14950
Rumunia lejRON0.900000.94500
Bułgaria lewBGN2.180002.29000
Rosja rubelRUB0.057000.06330
Egipt funtEGP0.190000.29000
Turcja liraTRY0.645000.72000
ZEA dirhamAED1.022001.08000
Chiny juanCNY0.550000.58500
Izrael szeklaILS1.050001.09000
Gibraltar funtGIP4.000004.85000
Liban funtLBP0.210000.29000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.38000
USA dolarUSD3.750003.95000
Czechy koronaCZK0.161000.17100
Wielka Brytania funtGBP4.800005.00000
Szwajcaria frankCHF3.700003.90000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.380000.42000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Kanada dolarCAD2.770002.97000
Węgry forintHUF0.013000.01500
Australia dolarAUD2.570002.77000
Chorwacja kunaHRK0.570000.67000
Japonia jenJPY0.030000.03650
Ukraina hrywnaUAH0.130000.15800
Rumunia lejRON0.880000.97000
Bułgaria lewBGN2.180002.35000
Rosja rubelRUB0.052000.06200
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.690000.77000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Islandia koronaISK0.028500.03700
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.670001.95000
Gruzja lariGEL1.360001.60000
Maroko dirhamMAD0.390000.44000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12500
Katar rialQAR0.940001.08000
Filipiny pesoPHP0.065000.08000
Wietnam dongVND0.000130.00020
Tajwan dolarTWD0.100000.12500
Tunezja dinarTND0.550001.45000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Peru solPEN1.100001.25000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.0000013.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03500
Kuba pesoCUC3.600003.90000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Brazylia realBRL0.980001.10000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.03000
Nowa Zelandia dolarNZD2.440002.64000
Malezja ringgitMYR0.800000.98000
Kenia szylingKES0.035000.04100
ZEA dirhamAED1.000001.09500
Macedonia denarMKD0.065000.08000
Oman rialOMR8.8000010.20000
Chiny juanCNY0.545000.60000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Honkong dolarHKD0.430000.46000
Jordania dinarJOD5.250005.75000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00355
RPA randZAR0.220000.30000
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Singapur dolarSGD2.630002.86000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Barbados dolarBBD1.500002.22000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Izrael szeklaILS1.040001.10000
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.051000.05900
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.110002.32000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00110
Liban funtLBP0.200000.30000
Sri Lanka rupiaLKR0.170000.27000
Mongolia tugrikMNT0.001000.00200
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Uganda szylingUGX0.000600.00150
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Armenia dramAMD0.005500.00950
Nepal rupiaNPR0.020000.05000
Trynidad i Tobago dolarTTD0.300000.60000
Argentyna pesoARS0.150000.20000
Makau patacaMOP0.380000.42500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.30000
USA dolarUSD3.700003.98000
Czechy koronaCZK0.100000.18500
Wielka Brytania funtGBP3.000005.05000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Irlandia funtIEP4.310004.96000
Wyspy Man funtIMP3.500004.85000
Guernsey funtGGP3.500004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
Niemcy markaDEM1.500002.30000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.85000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Austria szylingATS0.200000.40000
Słowenia tolarSIT0.012500.00000
Australia stary dolarAUS1.855000.00000
Belgia frankBEF0.074500.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Czechy stara koronaCZS0.125000.00000
Chorwacja stara kunaHRS0.415000.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.03000
Holandia guldenNLG1.500002.20000
Hongkong stary dolarHKS0.335000.00000
Japonia stary jenJPS0.023500.00000
Kanada stary dolarCAS2.050000.00000
Luksemburg frankLUF0.074500.00000
Malta liraMTL10.100000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Nowa Zelandia stary dolarNZS1.695000.00000
Portugalia escudoPTE0.015100.00000
Rumunia stary lejROL0.001000.00000
Szwajcaria stary frankCHS2.635000.00000
Węgry stary forintHUS0.009300.00000
Irlandia stary funtIES3.835000.00000
Estonia koronaEEK0.192500.00000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.