Aktualizacja : 2021-10-17 03:22:13
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.54004.5850
USA Dolar USA Dolar USD3.91003.9650
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.17500.1800
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.35005.4250
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.24004.3050
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.87002.9700
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.13003.2300
Dania Korona Dania Korona DKK0.60700.6210
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK0.45900.4699
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK0.44700.4690
ZEA Dirham ZEA Dirham AED0.98001.1100
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.60500.6290
Turcja Lira Turcja Lira TRY0.43500.5300
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH0.14500.1580
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.02770.0325
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.4500 4.6500
USA Dolar USA Dolar USD 3.8300 4.0500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1730 0.1870
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.2800 5.4800
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.1500 4.4000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.7500 2.9500
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.0000 3.2500
Dania Korona Dania Korona DKK 0.5900 0.6400
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4300 0.4700
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4300 0.4700
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 0.9600 1.1500
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0350 0.0470
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.4200
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.5200 0.6200
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.1500 1.4500
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6100 0.6600
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0125 0.0137
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.0500 1.1900
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0300 0.0380
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1800 0.2500
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9000 0.9800
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB 0.0500 0.0590
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.0900 0.1390
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.4600 0.5500
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1400 0.1590
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0270 0.0340
Białoruś RubelBiałoruś Rubel BYN0.70001.4900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.02002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.43000.8400
Brunei DolarBrunei Dolar BND2.50003.5000
Chile PesoChile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.06300.0950
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.26000.3100
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06000.0880
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.42000.5200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0570
Jordania DinarJordania Dinar JOD4.55005.8000
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.20000.3800
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.06000.0900
Madagaskar AriaryMadagaskar Ariary MGA0.00070.0012
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.50001.0500
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5000
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1200
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.13000.2500
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.30002.8500
Oman RialOman Rial OMR7.885411.4854
Peru SolPeru Sol PEN0.78001.2200
RPA RandRPA Rand ZAR0.15000.2900
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0450
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.15000.3600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.20002.9800
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.08500.1500
Tanzania SzylingTanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.25001.5800
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.4000
USA Dolar USD 3.7500 3.9900
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1800
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP 5.15005.4000
Szwajcaria 8 seria frank Szwajcaria 8 seria frankCHF8 4.10004.1900
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD 2.43502.7800
Austria Szyling Austria SzylingATS 0.23000.2900
Belgia Frank Belgia FrankBEF 0.08000.0960
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK 0.52000.5500
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK 0.13000.1780
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK 0.42000.5900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK 0.20400.2900
Holandia Gulden Holandia GuldenNLG 0.65001.9500
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD 0.36000.4750
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIEP 5.00005.3000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY 0.02450.0360
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD 2.67503.0500
Litwa Lit Litwa LitLTL 0.94501.1300
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF 0.08000.0950
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL 4.62005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM 2.00002.2000
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK 0.42700.4550
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD 1.90002.6300
Słowacja Korona Słowacja KoronaSKK 0.10900.1300
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT 0.01320.0180
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF 4.06004.2300
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF 0.00920.0110
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP 5.00005.3350
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP 5.16005.3500
Jersey Funt Jersey FuntJEP 5.00005.3500
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP 5.09005.3500
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP 5.00005.3500
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP 4.50005.3000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt GBP 4.00005.4000
Szwajcaria 8 seria frank CHF8 3.87004.1900
Australia stary Dolar AUD 2.06002.8000
Austria Szyling ATS 0.22000.3000
Belgia Frank BEF 0.07900.0970
Dania stara Korona DKK 0.44000.5600
Czechy stara Korona CZK 0.12000.1800
Chorwacja stara Kuna HRK 0.41000.6000
Estonia Korona EEK 0.18000.3000
Holandia Gulden NLG 0.64002.0000
Hongkong stary Dolar HKD 0.35000.4800
Irlandia stary Funt IEP 4.56005.3000
Japonia stary Jen JPY 0.02400.0380
Kanada stary Dolar CAD 2.20003.0800
Litwa Lit LTL 0.75001.1500
Luksemburg Frank LUF 0.07900.0960
Łotwa Łat LVL 4.60005.5000
Niemcy Marka DEM 1.71202.4000
Norwegia stara Korona NOK 0.40000.4550
Nowa Zelandia stary Dolar NZD 1.88002.6500
Słowacja Korona SKK 0.10800.1320
Słowenia Tolar SIT 0.01300.0200
Szwajcaria stary Frank CHF 3.81504.2400
Węgry stary Forint HUF 0.00900.0130
Wyspy Man Funt IMP 4.40005.3500
Szkocja Funt SCP 5.00005.3500
Jersey Funt JEP 4.40005.3500
Irlandia Funt IEP 5.01005.3500
Guernsey Funt GGP 5.00005.3500
Falklandy Funt FKP 4.00005.3500
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Rybnik

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Kantor Rybnik 3 Maja

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.


Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje