tel. +48 32 422 22 99
Piątek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2019-04-19 12:48:58
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.265004.28800
USA dolarUSD3.790003.83000
Czechy koronaCZK0.165200.16770
Wielka Brytania funtGBP4.925004.96500
Szwajcaria frankCHF3.740003.81000
Dania koronaDKK0.570500.57600
Szwecja koronaSEK0.405000.41150
Norwegia koronaNOK0.442500.44800
Kanada dolarCAD2.825002.87000
Węgry forintHUF0.013350.01380
Australia dolarAUD2.710002.73500
Chorwacja kunaHRK0.560000.60500
Japonia jenJPY0.033500.03500
Ukraina hrywnaUAH0.142000.14950
Rumunia lejRON0.900000.95000
Bułgaria lewBGN2.180002.29000
Rosja rubelRUB0.056000.05890
Egipt funtEGP0.190000.29000
Turcja liraTRY0.655000.74000
ZEA dirhamAED1.000001.08000
Chiny juanCNY0.550000.58500
Izrael szeklaILS1.040001.09500
Gibraltar funtGIP4.000004.85000
Liban funtLBP0.210000.29000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.35000
USA dolarUSD3.700003.90000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.850005.05000
Szwajcaria frankCHF3.700003.90000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.390000.43000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Kanada dolarCAD2.750002.95000
Węgry forintHUF0.013000.01420
Australia dolarAUD2.600002.80000
Chorwacja kunaHRK0.560000.62000
Japonia jenJPY0.035000.03650
Ukraina hrywnaUAH0.130000.15200
Rumunia lejRON0.880000.97000
Bułgaria lewBGN2.150002.30000
Rosja rubelRUB0.052000.06200
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.690000.77000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Islandia koronaISK0.028800.03600
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.690001.95000
Gruzja lariGEL1.370001.59000
Maroko dirhamMAD0.370000.43500
Mauritius rupiaMUR0.100000.12300
Katar rialQAR0.940001.07000
Filipiny pesoPHP0.065000.08500
Wietnam dongVND0.000140.00020
Tajwan dolarTWD0.101000.13400
Tunezja dinarTND0.550001.45000
Seszele rupiaSCR0.225000.34000
Peru solPEN1.101001.29000
Mołdawia lejMDL0.170000.26000
Kuwejt dinarKWD9.0200013.50000
Jamajka dolarJMD0.023000.03500
Kuba pesoCUC3.600003.90000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.4500099.99999
Bahrajn dinarBHD8.8000011.00000
Brazylia realBRL0.960001.07500
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.02500
Nowa Zelandia dolarNZD2.480002.65000
Malezja ringgitMYR0.850000.98000
Kenia szylingKES0.035000.04300
ZEA dirhamAED1.000001.10000
Macedonia denarMKD0.060000.07600
Oman rialOMR8.5000010.90000
Chiny juanCNY0.545000.60000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Honkong dolarHKD0.430000.46000
Jordania dinarJOD5.250005.75000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00355
RPA randZAR0.220000.29000
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Singapur dolarSGD2.630002.86000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01400
Barbados dolarBBD1.500002.22000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Izrael szeklaILS1.020001.12000
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.051000.05900
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.140002.32000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00110
Liban funtLBP0.200000.30000
Sri Lanka rupiaLKR0.170000.27000
Mongolia tugrikMNT0.001000.00200
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Uganda szylingUGX0.000600.00150
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Armenia dramAMD0.005500.00950
Nepal rupiaNPR0.020000.05000
Trynidad i Tobago dolarTTD0.300000.60000
Argentyna pesoARS0.150000.20000
Makau patacaMOP0.380000.42500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.30000
USA dolarUSD3.700003.95000
Czechy koronaCZK0.100000.18500
Wielka Brytania funtGBP3.000005.05000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Irlandia funtIEP4.310004.96000
Wyspy Man funtIMP3.500004.85000
Guernsey funtGGP3.500004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
Niemcy markaDEM1.700002.00000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Austria szylingATS0.110000.26000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.