tel. +48 32 422 22 99
Piątek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2020-02-20 16:57:56
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26504.2870
USA DolarUSD13.94003.9900
Czechy KoronaCZK10016.900017.0800
Szwajcaria FrankCHF14.00004.0550
Wielka Brytania FuntGBP15.05005.1200
Australia DolarAUD12.59002.6600
Kanada DolarCAD12.95003.0200
Dania KoronaDKK10056.700057.3500
Norwegia KoronaNOK10042.100042.6000
Szwecja KoronaSEK10039.900040.7200
ZEA DirhamAED11.03001.0850
Bułgaria LewBGN12.21002.3400
Chiny JuanCNY10053.000056.9000
Chorwacja KunaHRK10057.300062.0000
Węgry ForintHUF1.00012.650014.0000
Izrael SzeklaILS11.05001.1600
Japonia JenJPY1.00034.500038.0000
Rumunia LejRON10088.000096.3000
Rosja RubelRUB1.00057.500063.0000
Turcja LiraTRY10067.000075.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.3300
USA DolarUSD13.88004.0400
Czechy KoronaCZK10016.600017.6000
Szwajcaria FrankCHF13.90004.1000
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2000
Australia DolarAUD12.50002.7000
Kanada DolarCAD12.85003.0500
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Norwegia KoronaNOK10040.000044.0000
Szwecja KoronaSEK10038.000042.0000
ZEA DirhamAED11.02001.0900
Albania LekALL1.00031.200042.0000
Bułgaria LewBGN12.17002.3300
Chiny JuanCNY10048.000055.9000
Gruzja LariGEL11.33001.5200
Chorwacja KunaHRK10055.000063.0000
Węgry ForintHUF1.00012.500014.0000
Izrael SzeklaILS11.10001.1600
Japonia JenJPY1.00034.000038.8000
Meksyk PesoMXN10018.00000.0000
Rumunia LejRON10088.000094.0000
Rosja RubelRUB1.00059.000065.0000
Tajlandia BahtTHB10012.330013.7000
Turcja LiraTRY10065.500073.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.800016.9500
Arabia Saudyjska RialSAR10.95481.0848
Argentyna PesoARS10.02990.1199
Armenia DramAMD10.00560.0098
Azerbejdżan ManatAZN12.08452.4473
Bahrajn DinarBHD18.107512.6075
Barbados DolarBBD11.14582.2258
Belize DolarBZD11.41222.2122
Białoruś RubelBYN11.75731.9873
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.40550.6356
Botswana PulaBWP10.20390.4539
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.80143.4014
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07220.0912
Egipt FuntEGP10.23190.3119
Fidżi DolarFJD11.31392.0039
Filipiny PesoPHP10.07300.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06940.0814
Gwatemala QuetzalGTQ10.36120.4812
Gwinea FrankGNF1000.02150.0507
Hongkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28970.3561
Islandia KoronaISK10.02800.0369
Jamajka DolarJMD10.02390.0379
Jordania DinarJOD15.39005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.93911.1271
Kazachstan TengeKZT10.00900.0120
Kenia SzylingKES10.03610.0431
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31650.3715
Kostaryka ColónCRC10.00390.0097
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.38150.4815
Mauritius RupiaMUR10.09960.1256
Mołdawia LejMDL10.20180.2718
Nigeria NairaNGN10.00430.0134
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR18.900011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02090.0308
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.57340.6534
Peru SolPEN11.02821.3575
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EscudoCVE10.02780.0488
Serbia DinarRSD10.03400.0440
Seszele RupiaSCR10.20080.4208
Singapur DolarSGD12.77002.9500
Sri Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.36210.5621
Wietnam DongVND1.0000.15520.2052
Wysp Salomona DolarSBD10.41610.4461
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.88004.1500
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.8000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia GuldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.7100brak
Norwegia stara KoronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.7600brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.0000brak
Słowacja KoronaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.1000brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP13.5800brak
Szkocja FuntSCP13.5700brak
Jersey FuntJEP13.5800brak
Irlandia FuntIEP13.8000brak
Guernsey FuntGGP13.5700brak
Falklandy FuntFKP13.0000brak
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.8100
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia GuldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.5200brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.4000brak
Portugalia EscudoPTE1.00010.0000brak
Słowacja KoronaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.8400brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man FuntIMP13.2800brak
Szkocja FuntSCP13.53004.9900
Jersey FuntJEP13.2800brak
Irlandia FuntIEP13.53004.7600
Guernsey FuntGGP13.2800brak
Falklandy FuntFKP12.98004.7500
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.