tel. +48 32 422 22 99
Czwartek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2020-05-28 16:52:23
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.40004.4500
USA DolarUSD14.00004.0700
Czechy KoronaCZK10016.200016.5500
Wielka Brytania FuntGBP14.90004.9800
Szwajcaria FrankCHF14.13004.2500
Australia DolarAUD12.63002.7000
Kanada DolarCAD12.88002.9500
Dania KoronaDKK10058.800059.8000
Norwegia KoronaNOK10040.400041.2000
Szwecja KoronaSEK10041.400042.3000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.30004.4900
USA DolarUSD13.95004.2000
Czechy KoronaCZK10015.900017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.1000
Szwajcaria FrankCHF14.10004.3000
Australia DolarAUD12.70002.9000
Kanada DolarCAD12.85003.1000
Dania KoronaDKK10056.000065.0000
Norwegia KoronaNOK10038.000043.0000
Szwecja KoronaSEK10039.000045.0000
ZEA DirhamAED11.00001.1350
Albania LekALL1.00030.000047.0000
Bułgaria LewBGN12.20002.3900
Chiny JuanCNY10050.000059.0000
Gruzja LariGEL11.12001.4300
Chorwacja KunaHRK10054.000062.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000013.9000
Izrael SzeklaILS11.01001.1750
Japonia JenJPY1.00035.000039.5000
Meksyk PesoMXN10015.000023.0000
Rumunia LejRON10086.000096.0000
Rosja RubelRUB1.00050.000062.0000
Tajlandia BahtTHB10010.700013.8000
Turcja LiraTRY10055.000071.0000
Ukraina HrywnaUAH10014.200016.9500
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD18.619913.1199
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.8800
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.36622.0562
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02470.0537
Hongkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.98671.2041
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR18.500011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD14.00004.2500
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.3500
Australia stary DolarAUD11.9000brak
Austria SzylingATS10021.5000brak
Belgia FrankBEF1.00055.0000brak
Dania stara KoronaDKK10045.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10039.0000brak
Estonia KoronaEEK10017.0500brak
Holandia GuldenNLG10.6000brak
Hongkong stary DolarHKD10025.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5000brak
Japonia stary JenJPY1.00020.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0800brak
Litwa LitLTL10090.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00068.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5200brak
Niemcy MarkaDEM11.71502.2000
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3700brak
Słowacja KoronaSKK10.0960brak
Słowenia TolarSIT1.00011.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0200brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.3000brak
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
Guernsey FuntGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50004.4000
Australia stary DolarAUD11.8700brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00050.0000brak
Dania stara KoronaDKK10045.0000brak
Czechy stara KoronaCZK1008.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10036.0000brak
Estonia KoronaEEK10015.0500brak
Holandia GuldenNLG10.5700brak
Hongkong stary DolarHKD10022.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.4800brak
Japonia stary JenJPY1.00016.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10087.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00050.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5000brak
Niemcy MarkaDEM11.71002.2200
Norwegia stara KoronaNOK10031.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3500brak
Słowacja KoronaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.0009.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0000brak
Węgry stary ForintHUF1.0007.5000brak
Wyspy Man FuntIMP13.95004.9300
Szkocja FuntSCP14.40004.9300
Jersey FuntJEP13.95004.9300
Irlandia FuntIEP13.95004.9300
Guernsey FuntGGP13.95004.9300
Falklandy FuntFKP13.95004.9300
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.