tel. +48 32 422 22 99
Czwartek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2020-08-06 17:10:49
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.37004.4170
USA DolarUSD13.72003.7700
Czechy KoronaCZK10016.650016.8900
Wielka Brytania FuntGBP14.85004.9300
Szwajcaria FrankCHF14.06004.1300
Australia DolarAUD12.63002.7100
Kanada DolarCAD12.76002.8500
Dania KoronaDKK10058.400059.6000
Norwegia KoronaNOK10040.200041.7000
Szwecja KoronaSEK10042.000043.2000
Chorwacja KunaHRK10059.000063.0000
Węgry ForintHUF1.00012.520013.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.30004.5000
USA DolarUSD13.65003.9000
Czechy KoronaCZK10016.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP14.75005.0000
Szwajcaria FrankCHF13.95004.2500
Australia DolarAUD12.55002.8000
Kanada DolarCAD12.65002.9000
Dania KoronaDKK10056.000065.0000
Norwegia KoronaNOK10038.000043.0000
Szwecja KoronaSEK10039.000046.0000
ZEA DirhamAED10.90001.1100
Albania LekALL1.00032.000050.0000
Bułgaria LewBGN12.27002.4500
Chiny JuanCNY10045.000057.0000
Gruzja LariGEL11.03001.4500
Chorwacja KunaHRK10057.000066.0000
Węgry ForintHUF1.00012.700014.2000
Izrael SzeklaILS10.95001.1700
Japonia JenJPY1.00033.000039.0000
Meksyk PesoMXN10015.000023.0000
Rumunia LejRON10086.000096.0000
Rosja RubelRUB1.00045.000061.0000
Tajlandia BahtTHB10010.000013.7000
Turcja LiraTRY10053.500071.0000
Ukraina HrywnaUAH10013.500016.8000
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.744212.1544
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.61000.8500
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.32232.0123
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02040.0494
Hongkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD14.78005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.89341.1934
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.06000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wysp Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.65004.3000
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.8300
Australia stary DolarAUD11.85002.6200
Austria SzylingATS10.22000.2750
Belgia FrankBEF10.07850.0930
Dania stara KoronaDKK10.43000.5000
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20300.2400
Holandia GuldenNLG10.62001.7000
Hongkong stary DolarHKD10.33000.4300
Irlandia stary FuntIEP13.80004.7600
Japonia stary JenJPY10.02450.0340
Kanada stary DolarCAD12.02002.7900
Litwa LitLTL10.92001.0900
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.49005.3300
Niemcy MarkaDEM11.65001.9500
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.3800
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.4500
Słowacja KoronaSKK10.10600.1245
Słowenia TolarSIT10.01320.0157
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0200
Węgry stary ForintHUF10.00920.0110
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.00004.8200
Jersey FuntJEP13.40004.9000
Guernsey FuntGGP14.43004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.45004.8500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.21000.2800
Belgia FrankBEF10.07700.0940
Dania stara KoronaDKK10.41000.5200
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2450
Holandia GuldenNLG10.60001.7200
Hongkong stary DolarHKD10.29000.4500
Irlandia stary FuntIEP13.60004.7800
Japonia stary JenJPY10.02300.0350
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa LitLTL10.90001.1000
Luksemburg FrankLUF10.07700.1000
Łotwa ŁatLVL14.43005.3500
Niemcy MarkaDEM11.60002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.29000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.4700
Słowacja KoronaSKK10.10300.1260
Słowenia TolarSIT10.01290.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0800
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man FuntIMP13.95004.8100
Szkocja FuntSCP13.45004.7900
Jersey FuntJEP13.30004.9000
Irlandia FuntIEP13.55004.8100
Guernsey FuntGGP13.30004.9200
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.