Aktualizacja : 2022-05-16 16:51:55
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5700 4.7700
USA Dolar USA Dolar USD 4.3700 4.6000
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1780 0.1930
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3500 5.6000
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.3500 4.6000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0000 3.3000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.3000 3.5500
Dania Korona Dania Korona DKK 0.5900 0.6400
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4400 0.5000
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4200 0.4700
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1000 1.2500
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0380 0.0440
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3500 2.6500
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.6000 0.7500
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.4000 1.6500
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.7000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0120 0.0135
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2000 1.4000
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0310 0.0390
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1800 0.2500
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9000 1.0000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1250 0.1490
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2800 0.4200
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1200 0.1350
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0260 0.0350
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.88001.0900
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.45000.5800
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.5000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.06500.0950
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman RialOman Rial OMR8.050012.5000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.75003.3000
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.4000
USA Dolar USD 3.7500 3.9900
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1900
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX Rybnik

Kantor MAX Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3 Maja 9/1B

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank Szwajcaria 8 seria frankCHF84.26004.3100
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.31005.5100
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.66002.9500
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.54000.5400
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13000.1830
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02270.0345
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.98003.2500
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.43000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.26004.3100
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00870.0123
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.20005.5800
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.20005.5800
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.93005.5000
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.20005.5800
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.31005.5800
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.87005.5800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.04002.4200
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.93005.4700
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20200.3020
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08700.1170
Słowacja Korona Słowacja KoronaSKK0.11100.1590
Austria Szyling Austria SzylingATS0.26000.3400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.68006.7300
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16001.3700
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1170
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frankCHF84.08004.5200
Anglia stary FuntGBP5.20005.5100
Australia stary DolarAUD2.07003.1600
Dania stara KoronaDKK0.59000.6400
Czechy stara KoronaCZK0.11900.1930
Japonia stary JenJPY0.02220.0356
Kanada stary DolarCAD2.53003.5300
Norwegia stara KoronaNOK0.42000.4700
Szwajcaria stary FrankCHF4.08004.5200
Węgry stary ForintHUF0.00830.0124
Falklandy FuntFKP4.93005.6400
Guernsey FuntGGP4.93005.6400
Irlandia FuntIEP4.82005.5300
Jersey FuntJEP4.93005.6400
Szkocja FuntSCP5.20005.5300
Wyspy Man FuntIMP4.93005.5100
Niemcy MarkaDEM2.02002.4200
Irlandia stary FuntIES4.11005.4100
Estonia KoronaEEK0.19000.3050
Belgia FrankBEF0.08600.1180
Słowacja KoronaSKK0.10500.1590
Austria SzylingATS0.26000.3500
Łotwa ŁatLVL5.61006.7900
Litwa LitLTL1.14001.3800
Luksemburg FrankLUF0.08700.1180
Słowenia TolarSIT0.01600.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary DolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.


Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje