tel. 32 422 22 99, 604 240 919
Czwartek 9:00-17:00 Facebook
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2021-04-14 16:49:32
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52504.5650
USA DolarUSD13.80003.8500
Czechy KoronaCZK10017.150017.7500
Wielka Brytania FuntGBP15.21005.2800
Szwajcaria FrankCHF14.09004.1900
Australia DolarAUD12.87002.9600
Kanada DolarCAD12.97003.0700
Dania KoronaDKK10060.600061.7000
Norwegia KoronaNOK10044.500045.8000
Szwecja KoronaSEK10044.400045.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6500
USA DolarUSD13.75003.9500
Czechy KoronaCZK10016.800017.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.10005.4000
Szwajcaria FrankCHF14.00004.3000
Australia DolarAUD12.75003.0500
Kanada DolarCAD12.93003.1500
Dania KoronaDKK10059.000063.0000
Norwegia KoronaNOK10043.000046.0000
Szwecja KoronaSEK10042.000046.0000
ZEA DirhamAED10.82001.1900
Albania LekALL1.00025.000044.9000
Bułgaria LewBGN12.30002.5000
Chiny JuanCNY10045.000061.0000
Gruzja LariGEL10.90001.4500
Chorwacja KunaHRK10055.000063.0000
Węgry ForintHUF1.00012.500013.8000
Izrael SzeklaILS10.80001.1700
Japonia JenJPY1.00030.000039.0000
Meksyk PesoMXN10018.000026.0000
Rumunia LejRON10085.000097.0000
Rosja RubelRUB1.00042.000059.5000
Tajlandia BahtTHB1008.500013.7000
Turcja LiraTRY10040.000060.0000
Ukraina HrywnaUAH10012.300015.0000
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.790212.2004
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.55000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06000.0940
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.38622.0762
Filipiny PesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Hongkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02310.0336
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.8500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.20002.8900
Sri Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wysp Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.75003.9900
Czechy KoronaCZK10010.000017.6000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2900
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia GuldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara KoronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6300
Słowacja KoronaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.3400
Szkocja FuntSCP14.60005.3400
Jersey FuntJEP14.50005.3400
Irlandia FuntIEP14.60005.3400
Guernsey FuntGGP14.44005.3400
Wycofane baknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.3000
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia GuldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.6500
Słowacja KoronaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.3500
Szkocja FuntSCP14.50005.3500
Jersey FuntJEP14.40005.3500
Irlandia FuntIEP14.50005.3500
Guernsey FuntGGP14.40005.3500
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.