tel. 32 422 22 99, 604 240 919
Poniedziałek 9:00-17:00 Facebook
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2021-06-14 17:00:43
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.47004.5290
USA DolarUSD13.71003.7550
Czechy KoronaCZK10017.150017.7400
Wielka Brytania FuntGBP15.21005.2900
Szwajcaria FrankCHF14.11004.1800
Australia DolarAUD12.80002.9000
Kanada DolarCAD13.00003.0900
Dania KoronaDKK10060.000060.9900
Norwegia KoronaNOK10043.900045.2000
Szwecja KoronaSEK10043.800045.2000
ZEA DirhamAED10.95001.1400
Albania LekALL1.000375.0000391.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.38004.6000
USA DolarUSD13.60003.8000
Czechy KoronaCZK10017.000018.0000
Wielka Brytania FuntGBP15.08005.3500
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2500
Australia DolarAUD12.70002.9500
Kanada DolarCAD12.93003.2000
Dania KoronaDKK10058.000063.0000
Norwegia KoronaNOK10042.000047.0000
Szwecja KoronaSEK10042.000047.0000
ZEA DirhamAED10.88001.1800
Albania LekALL1.00030.000044.5000
Bułgaria LewBGN12.29002.3700
Chiny JuanCNY10048.000063.0000
Gruzja LariGEL10.90001.4500
Chorwacja KunaHRK10058.000065.0000
Węgry ForintHUF1.00012.300013.8000
Izrael SzeklaILS10.96001.1700
Japonia JenJPY1.00030.000039.0000
Meksyk PesoMXN10018.500023.9000
Rumunia LejRON10086.000099.0000
Rosja RubelRUB1.00042.000059.5000
Tajlandia BahtTHB1009.500013.7000
Turcja LiraTRY10043.000055.0000
Ukraina HrywnaUAH10012.800014.8000
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.361611.7718
Barbados DolarBBD11.70002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN10.70001.4900
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06400.0850
Egipt FuntEGP10.22000.3000
Fidżi DolarFJD11.31152.0015
Filipiny PesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Hongkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02300.0330
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.8500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.20002.8900
Sri Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wysp Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.75003.9900
Czechy KoronaCZK10010.000018.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2000
Szwajcaria 8 seria frankCHF813.70004.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia GuldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara KoronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6300
Słowacja KoronaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.0900
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.2300
Szkocja FuntSCP14.60005.2300
Jersey FuntJEP14.50005.2300
Irlandia FuntIEP14.60005.2300
Guernsey FuntGGP14.44005.2300
Wycofane baknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.2200
Szwajcaria 8 seria frankCHF813.50004.0600
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia GuldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.6500
Słowacja KoronaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1000
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.2500
Szkocja FuntSCP14.50005.2500
Jersey FuntJEP14.40005.2500
Irlandia FuntIEP14.50005.2500
Guernsey FuntGGP14.40005.2500
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Skup chf8

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.