tel. +48 32 422 22 99
Niedziela
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2019-08-23 16:53:28
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.330004.36200
USA dolarUSD3.910003.94000
Czechy koronaCZK0.166500.16940
Wielka Brytania funtGBP4.770004.82000
Szwajcaria frankCHF3.980004.03000
Dania koronaDKK0.580000.59400
Szwecja koronaSEK0.404000.40850
Norwegia koronaNOK0.432000.43980
Kanada dolarCAD2.935002.97000
Węgry forintHUF0.013500.01410
Australia dolarAUD2.645002.67500
Chorwacja kunaHRK0.593000.65000
Japonia jenJPY0.036300.03750
Ukraina hrywnaUAH0.154500.16400
Rumunia lejRON0.880000.96300
Bułgaria lewBGN2.210002.34000
Rosja rubelRUB0.057500.06200
Egipt funtEGP0.190000.29000
Turcja liraTRY0.670000.75000
ZEA dirhamAED1.015001.08000
Chiny juanCNY0.530000.56900
Izrael szeklaILS1.050001.12100
Gibraltar funtGIP4.000004.85000
Liban funtLBP0.002100.00290
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.250004.45000
USA dolarUSD3.850004.05000
Czechy koronaCZK0.164000.17400
Wielka Brytania funtGBP4.700004.90000
Szwajcaria frankCHF3.900004.10000
Dania koronaDKK0.560000.60000
Szwecja koronaSEK0.380000.42000
Norwegia koronaNOK0.410000.46000
Kanada dolarCAD2.850003.05000
Węgry forintHUF0.012500.01450
Australia dolarAUD2.550002.75000
Chorwacja kunaHRK0.550000.66000
Japonia jenJPY0.030000.03650
Ukraina hrywnaUAH0.145000.16700
Rumunia lejRON0.880000.99000
Bułgaria lewBGN2.180002.37000
Rosja rubelRUB0.052000.06700
Egipt funtEGP0.180000.32000
Turcja liraTRY0.650000.77000
Serbia dinarRSD0.034000.04300
Islandia koronaISK0.029000.03900
Indonezja rupiaIDR0.000220.00032
Białoruś rubelBYN1.670002.18000
Gruzja lariGEL1.300001.65000
Maroko dirhamMAD0.390000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.12500
Katar rialQAR0.950001.12000
Filipiny pesoPHP0.065000.08500
Wietnam dongVND0.000130.00020
Tajwan dolarTWD0.100000.14000
Tunezja dinarTND0.950001.59000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Peru solPEN1.100001.29000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.5000014.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03500
Kuba pesoCUC3.600003.90000
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Brazylia realBRL0.960001.10000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.09000
Nowa Zelandia dolarNZD2.450002.65000
Malezja ringgitMYR0.800000.99000
Kenia szylingKES0.035000.04300
ZEA dirhamAED1.000001.10000
Macedonia denarMKD0.065000.08500
Oman rialOMR9.0000010.90000
Chiny juanCNY0.530000.58700
Dominikana pesoDOP0.070000.10000
Honkong dolarHKD0.430000.56000
Jordania dinarJOD5.300005.90000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00359
RPA randZAR0.220000.30000
Tajlandia bahtTHB0.110000.14000
Singapur dolarSGD2.650002.93000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Barbados dolarBBD1.500002.22000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Izrael szeklaILS1.036001.18000
Albania lekALL0.030000.04700
Indie rupiaINR0.051000.06000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.150002.40000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00110
Liban funtLBP0.002000.00300
Sri Lanka rupiaLKR0.017000.02700
Mongolia tugrikMNT0.001000.00200
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Uganda szylingUGX0.000600.00150
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Armenia dramAMD0.005500.00950
Trynidad i Tobago dolarTTD0.300000.60000
AZN2.000002.45000
Makau patacaMOP0.380000.42500
Argentyna pesoARS0.150000.20000
Nepal rupiaNPR0.020000.05000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.40000
USA dolarUSD3.780004.10000
Czechy koronaCZK0.100000.18000
Wielka Brytania funtGBP3.000004.75000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.95000
Irlandia funtIEP4.300004.95000
Wyspy Man funtIMP3.500004.85000
Guernsey funtGGP3.500004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
Niemcy markaDEM1.500002.30000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.85000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Austria szylingATS0.200000.40000
Słowenia tolarSIT0.012500.00000
Australia stary dolarAUS1.855000.00000
Belgia frankBEF0.074500.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Czechy stara koronaCZS0.125000.00000
Chorwacja stara kunaHRS0.415000.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.03000
Holandia guldenNLG1.500002.20000
Hongkong stary dolarHKS0.335000.00000
Japonia stary jenJPS0.023500.00000
Kanada stary dolarCAS2.050000.00000
Luksemburg frankLUF0.074500.00000
Malta liraMTL10.100000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Nowa Zelandia stary dolarNZS1.695000.00000
Portugalia escudoPTE0.015100.00000
Rumunia stary lejROL0.001000.00000
Szwajcaria stary frankCHS2.635000.00000
Węgry stary forintHUS0.009300.00000
Irlandia stary funtIES3.835000.00000
Estonia koronaEEK0.192500.00000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartekŚwięto
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.