tel. +48 32 422 22 99
Czwartek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2020-04-08 17:01:47
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.50004.5550
USA DolarUSD14.15004.2300
Czechy KoronaCZK10016.200016.7000
Szwajcaria FrankCHF14.25004.3600
Wielka Brytania FuntGBP15.10005.1600
Australia DolarAUD12.52002.5900
Kanada DolarCAD12.95003.0200
Dania KoronaDKK10060.000061.5000
Norwegia KoronaNOK10040.000041.0000
Szwecja KoronaSEK10040.800041.8000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.35004.6500
USA DolarUSD14.00004.4000
Czechy KoronaCZK10015.700017.0000
Szwajcaria FrankCHF14.15004.4500
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.2500
Australia DolarAUD12.45002.6000
Kanada DolarCAD12.90003.1000
Dania KoronaDKK10057.000065.0000
Norwegia KoronaNOK10036.000044.0000
Szwecja KoronaSEK10038.000044.0000
ZEA DirhamAED11.01501.1500
Albania LekALL1.00034.000042.0000
Bułgaria LewBGN12.20002.3500
Chiny JuanCNY10050.000060.0000
Gruzja LariGEL11.34001.5000
Chorwacja KunaHRK10054.000062.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000013.9000
Izrael SzeklaILS11.05001.1800
Japonia JenJPY1.00035.000039.0000
Meksyk PesoMXN10018.000025.0000
Rumunia LejRON10087.000094.0000
Rosja RubelRUB1.00052.000063.0000
Tajlandia BahtTHB10011.500013.7000
Turcja LiraTRY10060.000071.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.200016.9500
Arabia Saudyjska RialSAR11.02561.1556
Argentyna PesoARS10.03070.1207
Armenia DramAMD10.00570.0099
Azerbejdżan ManatAZN12.24912.6120
Bahrajn DinarBHD18.784413.2844
Barbados DolarBBD11.28142.3614
Belize DolarBZD11.52122.3212
Białoruś RubelBYN11.75831.8366
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.45500.6724
Botswana PulaBWP10.19210.4421
Brazylia RealBRL10.70001.0100
Brunei DolarBND11.91133.5113
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06560.0946
Egipt FuntEGP10.15000.3200
Fidżi DolarFJD11.33492.0249
Filipiny PesoPHP10.06500.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00430.0079
Gambia DalasiGMD10.07370.0857
Gwatemala QuetzalGTQ10.38500.5050
Gwinea FrankGNF1000.02380.0530
Hongkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.04400.0575
Indonezja RupiaIDR10.00030.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02690.0409
Jordania DinarJOD15.31005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0012
Katar RialQAR11.00381.1515
Kazachstan TengeKZT10.00810.0111
Kenia SzylingKES10.03520.0437
Kolumbia PesoCOP10.00080.0015
Kongo FrankCDF10.00220.0027
Korea Południowa WonKRW1000.32850.3835
Kostaryka ColónCRC10.00420.0100
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.38400.4840
Mauritius RupiaMUR10.87930.1193
Mołdawia LejMDL10.17180.2754
Nigeria NairaNGN10.00310.0122
Nowa Zelandia DolarNZD12.36002.6500
Oman RialOMR18.900011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02050.0304
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.61240.6924
Peru SolPEN11.09721.4266
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EscudoCVE10.02980.0508
Serbia DinarRSD10.03610.0461
Seszele RupiaSCR10.21560.4356
Singapur DolarSGD12.77002.9500
Sri Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.38540.5854
Wietnam DongVND1.0000.16390.2139
Wysp Salomona DolarSBD10.44500.4750
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD14.00004.4200
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.9000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia GuldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.4100brak
Norwegia stara KoronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.7600brak
Słowacja KoronaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.0100
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP14.02005.0000
Szkocja FuntSCP14.80004.9500
Jersey FuntJEP14.50005.0000
Irlandia FuntIEP14.50005.0000
Guernsey FuntGGP14.57005.0000
Falklandy FuntFKP14.00005.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.9300
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia GuldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.4000brak
Słowacja KoronaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.84004.0200
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man FuntIMP14.00005.0200
Szkocja FuntSCP14.53004.9600
Jersey FuntJEP13.58005.0000
Irlandia FuntIEP13.53005.0000
Guernsey FuntGGP14.28005.0200
Falklandy FuntFKP14.30005.0200
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.