tel. +48 32 422 22 99
Piątek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2019-11-22 15:57:11
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.28004.2990
USA DolarUSD13.87003.9200
Czechy KoronaCZK10016.490016.8500
Szwajcaria FrankCHF13.88003.9200
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.0150
Australia DolarAUD12.60002.6750
Kanada DolarCAD12.90002.9900
Dania KoronaDKK10056.800058.0000
Norwegia KoronaNOK10041.900042.9000
Szwecja KoronaSEK10039.800040.6500
ZEA DirhamAED11.01501.0800
Bułgaria LewBGN12.21002.3400
Chiny JuanCNY10053.000056.9000
Chorwacja KunaHRK10058.700062.0000
Węgry ForintHUF1.00012.700014.0000
Izrael SzeklaILS11.05001.1400
Japonia JenJPY1.00035.000038.0000
Rumunia LejRON10088.000096.3000
Rosja RubelRUB1.00057.500063.0000
Turcja LiraTRY10067.000075.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.600016.7000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.3300
USA DolarUSD13.80003.9800
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Szwajcaria FrankCHF13.80003.9800
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.1000
Australia DolarAUD12.50002.7200
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Norwegia KoronaNOK10040.000044.0000
Szwecja KoronaSEK10038.000040.8000
ZEA DirhamAED11.00001.1200
Albania LekALL1.00032.000042.0000
Bułgaria LewBGN12.18002.3700
Chiny JuanCNY10054.000057.5000
Gruzja LariGEL11.31001.5900
Chorwacja KunaHRK10056.000064.0000
Węgry ForintHUF1.00012.500014.2000
Izrael SzeklaILS11.10001.1900
Japonia JenJPY1.00034.000038.8000
Meksyk PesoMXN10018.00000.0000
Rumunia LejRON10088.000098.0000
Rosja RubelRUB1.00052.000065.0000
Tajlandia BahtTHB10013.150013.8000
Turcja LiraTRY10066.000076.0000
Ukraina HrywnaUAH10014.500017.0000
Afganistan AfganiAFN10.03020.0693
Algieria DinarDZD10.02090.0509
Angola KwanzaAOA10.00250.0144
Arabia Saudyjska RialSAR10.93291.0629
Argentyna PesoARS10.03070.1207
Armenia DramAMD10.00550.0097
Aruba FlorinAWG11.77222.3722
Azerbejdżan ManatAZN12.03452.4135
Bahama DolarBSD13.65094.0509
Bahrajn DinarBHD17.891412.3914
Bangladesz TakaBDT10.02590.0659
Barbados DolarBBD11.10502.1850
Belize DolarBZD11.37522.1752
Białoruś RubelBYN11.78792.0679
BiH MarkaBAM11.98822.3782
Boliwia BolivianoBOB10.39420.6142
Botswana PulaBWP10.20110.4511
Brazylia RealBRL10.90971.0497
Brunei DolarBND11.80073.4007
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02790.0439
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07080.0878
Dżibuti FrankDJF10.01160.0346
Egipt FuntEGP10.21960.2996
Eswatini LilangeniSZL10.16130.3613
Etiopia BirrETB10.11020.1352
Fidżi DolarFJD11.28661.9766
Filipiny PesoPHP10.07090.0848
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06770.0797
Ghana CediGHS10.63500.8450
Gibraltar FuntGIP14.04764.9476
Gujana DolarGYD10.01570.0187
Gulden antylskiANG11.82312.6231
Gwatemala QuetzalGTQ10.34580.4658
Gwinea FrankGNF1000.02080.0482
Honduras LempiraHNL10.13730.1773
Hongkong DolarHKD10.43450.5105
Indie RupiaINR10.05080.0597
Indonezja RupiaIDR1.0000.27420.3406
Irak DinarIQD10.00260.0040
Iran RialIRR1.0000.08030.0983
Islandia KoronaISK10.03000.0386
Jamajka DolarJMD10.02380.0378
Jemen RialYER10.01180.0178
Jordania DinarJOD15.45605.9460
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.91341.1076
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03510.0421
Kirgistan SomKGS10.05230.0668
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30810.3652
Kostaryka ColónCRC10.00360.0095
Kuwejt DinarKWD19.426113.9261
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23740.2874
Liban FuntLBP10.00220.0032
Libia DinarLYD11.96963.0596
Macedonia DenarMKD10.06440.0814
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34280.5128
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24590.2949
Malezja RinggitMYR10.87990.9999
Maroko DirhamMAD10.37420.4742
Mauritius RupiaMUR10.10000.1260
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.20020.2702
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04240.0824
Namibia DolarNAD10.22250.2825
Nepal RupiaNPR10.03010.0361
Nigeria NairaNGN10.00410.0132
Nikaragua CordobaNIO10.08020.1262
Nowa Zelandia DolarNZD12.45072.6806
Oman RialOMR19.211611.2916
Pakistan RupiaPKR10.02080.0307
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.56650.6465
Peru SolPEN11.00611.3361
RPA RandZAR10.21080.2728
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
RZP EscudoCVE10.02780.0488
Salwador ColonSVC10.23420.6342
Serbia DinarRSD10.03330.0423
Seszele RupiaSCR10.19540.4154
Singapur DolarSGD12.77832.9143
Sri Lanka RupiaLKR10.01980.0318
Syria FuntSYP10.00780.0098
Tadżykistan SomoniTJS10.32970.4897
Tajwan DolarTWD10.10300.1270
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.43761.9376
Trynidad i Tobago DolarTTD10.43300.7130
Tunezja DinarTND11.13231.5723
Turkmenistan ManatTMT11.02741.2274
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06750.2175
Uzbekistan SumUZS1.0000.35900.5590
Vanuatu VatuVUV10.02280.0428
Wietnam DongVND1.0000.11890.1789
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.23031.6303
Wysp Salomona DolarSBD10.41390.4439
Zambia KwachaZMW10.16840.3684
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.76004.2000
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.7500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.8500
Australia stary DolarAUS11.8550brak
Austria SzylingATS102.00004.0000
Belgia FrankBEF1007.4500brak
Chorwacja stara KunaHRS104.1500brak
Czechy stara KoronaCZS101.2500brak
Estonia KoronaEEK101.9250brak
Dania stara KoronaDKS104.0500brak
Falklandy FuntFKP13.50004.8500
Guernsey FuntGGP13.50004.8500
Hiszpania PesetaESP1001.85003.0000
Holandia GuldenNLG11.50002.2000
Hongkong stary DolarHKS103.3500brak
Irlandia FuntIEP14.30004.9500
Irlandia stary FuntIES13.8350brak
Japonia stary JenJPS1002.3500brak
Jersey FuntJEP13.50004.8500
Kanada stary DolarCAS12.0500brak
Litwa LitLTL11.22001.3500
Luksemburg FrankLUF1007.4500brak
Łotwa ŁatLVL14.50006.4000
Niemcy MarkaDEM11.50002.3000
Norwegia stara KoronaNOS103.2500brak
Nowa Zelandia stary DolarNZS11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1001.5100brak
Rumunia stary LejROL00.0000brak
Słowenia TolarSIT1001.2500brak
Szkocja FuntSCP14.60005.0000
Szwajcaria stary FrankCHS12.6350brak
Węgry stary ForintHUS1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.50004.8500
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.