tel. +48 32 422 22 99
Czwartek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.03180.0709
Algieria DinarDZD10.02140.0514
Angola KwanzaAOA10.00210.0140
Aruba FlorinAWG11.81542.4154
Bahama DolarBSD13.72994.1299
Bangladesz TakaBDT10.02640.0664
Burundi FrankBIF10.00110.0031
CFP FrankXPF10.02860.0440
Dżibuti FrankDJF10.01210.0360
Eswatini LilangeniSZL10.15860.3586
Etiopia BirrETB10.10300.1280
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Ghana CediGHS10.63440.8444
Gibraltar FuntGIP14.16525.0652
Gujana DolarGYD10.01610.0194
Gulden antylskiANG11.77132.5713
Honduras LempiraHNL10.14010.1828
Iran RialIRR1.0000.08360.1016
Jemen RialYER10.01210.0183
Kirgistan SomKGS10.05310.0676
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23480.2848
Liban FuntLBP10.00220.0032
Libia DinarLYD11.99603.0860
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.35520.5252
Malawi KwachaMWK10.00420.0059
Birma KiatMMK10.00230.0030
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04210.0821
Namibia DolarNAD10.22000.2800
Nepal RupiaNPR10.03090.0369
Nikaragua CordobaNIO10.08210.1281
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
Salwador ColonSVC10.24300.6430
Syria FuntSYP10.00800.0100
Tadżykistan SomoniTJS10.33500.4950
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.46501.9950
Trynidad i Tobago DolarTTD10.45360.7736
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06740.2174
Vanuatu VatuVUV10.02340.0436
Zambia KwachaZMW10.15950.3595
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.