Waluty wymieniane w Kantorze MAX Rybnik

Aktualizacja : 2022-01-14 16:52:32
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.01880.0579
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02010.0501
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00400.0131
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR0.77341.0852
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.01000.0800
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00580.0093
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.97402.4613
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN1.60342.1016
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.96724.1679
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD7.944212.8395
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02470.0631
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.50232.9423
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.70572.2057
Białoruś Rubel Białoruś Rubel BYN0.70001.7000
BiH Marka BiH Marka BAM2.30002.5500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.36880.6188
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.18940.4394
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.70000.8400
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.50003.5000
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00110.0030
CFP Frank CFP Frank XPF0.03050.0459
Chile Peso Chile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.05720.0872
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01230.0362
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.26000.3200
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.14680.3581
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.06210.0871
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.39041.9601
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06000.0900
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00490.0088
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.05210.0791
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.53800.7480
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP4.47355.5342
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01620.0195
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.78372.5837
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.42520.5452
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.02440.0534
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14210.1781
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.42000.5200
Indie Rupia Indie Rupia INR0.03300.0650
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.00020.0003
Iran Rial Iran Rial IRR0.00810.0095
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1500
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.30006.1000
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.95001.1900
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.02700.0450
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0557
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00050.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.20000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00430.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00030.0005
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22410.2845
Liban Funt Liban Funt LBP0.00100.0039
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.71651.0865
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.06000.0900
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0012
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.35960.5296
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00370.0054
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.50001.0500
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.37000.5000
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07000.1200
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00180.0025
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.13000.2500
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00090.0017
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04570.0954
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.21920.2792
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.02990.0359
Nigeria Naira Nigeria Naira NGN0.00100.0110
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.07810.1241
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.62002.9500
Oman Rial Oman Rial OMR7.914011.5140
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.01150.0268
Paragwaj Guaraní Paragwaj Guaraní PYG0.58000.6900
Peru Sol Peru Sol PEN0.78001.2200
RPA Rand RPA Rand ZAR0.18000.2990
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00290.0050
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03060.0516
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.15000.3600
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.60003.0900
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.01170.0254
Syria Funt Syria Funt SYP0.00050.0025
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.26900.4290
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.08500.1600
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.50512.0351
Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago Dolar TTD0.34350.7467
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.25001.5800
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00060.0016
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05370.2037
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.29660.5039
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02550.0427
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.08000.2200
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.21001.6120
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.42000.5500
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.12660.4327
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje