tel. 32 422 22 99, 604 240 919
Niedziela
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02830.0674
Algieria DinarDZD10.01660.0466
Angola KwanzaAOA10.00250.0116
Aruba FlorinAWG11.79262.2798
Bahama DolarBSD13.70003.9007
Bangladesz TakaBDT10.02320.0652
Burundi FrankBIF10.00090.0029
CFP FrankXPF10.03030.0458
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.15430.3543
Etiopia BirrETB10.07370.0987
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01200.0171
Kirgistan SomKGS10.03960.0541
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.23040.2804
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD10.02871.1187
Madagaskar AriaryMGA10.00070.0012
Makau PatacaMOP10.32660.4966
Malawi KwachaMWK10.00360.0053
Birma KiatMMK10.00220.0029
Mongolia TugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.03310.0828
Namibia DolarNAD10.21540.2754
Nepal RupiaNPR10.02840.0344
Nikaragua CordobaNIO10.07160.1176
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
Syria FuntSYP10.00190.0039
Tadżykistan SomoniTJS10.24970.4097
Tanzania SzylingTZS10.00090.0021
Tonga PaʻangaTOP11.39461.9246
Trynidad i Tobago DolarTTD10.30150.7047
Uganda SzylingUGX10.00040.0015
Urugwaj PesoUYU10.05100.2010
Vanuatu VatuVUV10.02390.0441
Zambia KwachaZMW10.06230.3684
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.