tel. +48 32 422 22 99
Niedziela
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02970.0687
Algieria DinarDZD10.01780.0478
Angola KwanzaAOA1-0.00020.0117
Aruba FlorinAWG11.70252.3025
Bahama DolarBSD13.52793.9279
Bangladesz TakaBDT10.02350.0635
Burundi FrankBIF10.00090.0029
CFP FrankXPF10.02990.0454
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.14720.3472
Etiopia BirrETB10.07980.1048
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01090.0171
Kirgistan SomKGS10.04050.0550
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.22330.2733
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD11.97353.0635
Madagaskar AriaryMGA10.00070.0012
Makau PatacaMOP10.33200.5020
Malawi KwachaMWK10.00380.0055
Birma KiatMMK10.00240.0031
Mongolia TugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.03450.0842
Namibia DolarNAD10.20830.2683
Nepal RupiaNPR10.02810.0341
Nikaragua CordobaNIO10.07310.1191
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
Salwador ColonSVC10.21990.6199
Syria FuntSYP10.00190.0039
Tadżykistan SomoniTJS10.26310.4231
Tanzania SzylingTZS10.00090.0021
Tonga PaʻangaTOP11.40171.9316
Trynidad i Tobago DolarTTD10.31120.7112
Uganda SzylingUGX10.00040.0015
Urugwaj PesoUYU10.05270.2027
Vanuatu VatuVUV10.02330.0435
Zambia KwachaZMW10.07010.3762
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.